'Iran moet samenwerking met IAEA herzien'

Laatste update:  13 november 2011 12:18 info

TEHERAN - Iran moet de samenwerking met het VN-atoombureau herzien, wegens het kritische rapport van het bureau over Iran. Dat zei parlementsvoorzitter Ali Larijani zondag.

Foto:  ANP

Het rapport van het atoombureau IAEA meldde dinsdag sterke aanwijzingen dat het streng-islamitische Iran werkt aan een atoombom.

Het rapport staat volgens Larijani bol van ''vijandigheid en orders van aartsvijanden Israël en de VS.

Het parlement van Iran is doorgaans nog meer anti-westers dan de regering.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Pinkpop 2012

Anouk krijgt eindelijk respect op Pinkpop

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder

Treinbotsing India

Bij een botsing van een passagierstrein op een stilstaande goederentrein in het zuiden van India zijn dinsdag minstens 24 mensen om het leven gekomen.

Bekijk fotoserie (6)