Toeriste (19) valt van Niagarawatervallen

Laatste update:  16 augustus 2011 10:28 info

NIAGARA FALLS - Een Japanse vrouw is van de Niagarawatervallen, op de grens van Canada en de Verenigde Staten, gevallen en zo goed als zeker om het leven gekomen.

Foto:  ANP

 Bekijk video

Het slachtoffer leunde waarschijnlijk te ver naar voren bij de reling naast de waterval. Dat meldden lokale media dinsdag.

Het ongeluk gebeurde zondagavond aan de Canadese kant van de meer dan 50 meter hoge watervallen. Het slachtoffer is een 19-jarige studente. Haar lichaam is nog niet gevonden, maar de autoriteiten hebben geen hoop meer dat ze nog leeft.

De Niagara Falls behoren tot de grootste watervallen ter wereld. Het natuurfenomeen trekt elk jaar miljoenen bezoekers.

Een politiewoordvoerder, die al 35 jaar bij de watervallen werkt, heeft in al die jaren nog niet eerder meegemaakt dat een dergelijk ongeluk zich voordeed, vertelt hij tegenover een Chinees tv-station.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Pinkpop 2012

Anouk krijgt eindelijk respect op Pinkpop

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder

Treinbotsing India

Bij een botsing van een passagierstrein op een stilstaande goederentrein in het zuiden van India zijn dinsdag minstens 24 mensen om het leven gekomen.

Bekijk fotoserie (6)