Half miljoen Chinezen geëvacueerd voor tyfoon

Laatste update:  6 augustus 2011 18:47 info

SHANGHAI - De Chinese autoriteiten hebben zaterdag gemeld dat bijna een half miljoen mensen zijn geëvacueerd in verband met de komst van tyfoon Muifa.

Foto:  ANP

 Bekijk video

Voor de oostkust worden als gevolg van de storm al meer dan tien vissersboten met circa 200 bemanningsleden vermist.

Er werd in eerste instantie van uitgegaan dat de tyfoon nabij Shanghai aan land zou gaan. In de metropool zijn bijna 200.000 mensen geëvacueerd.

Inmiddels verwacht het Nationale Meteorologische Centrum echter dat Muifa verder noordelijk trekt en mogelijk bij de stad Qingdao aan land gaat.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Pinkpop 2012

Anouk krijgt eindelijk respect op Pinkpop

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder

Treinbotsing India

Bij een botsing van een passagierstrein op een stilstaande goederentrein in het zuiden van India zijn dinsdag minstens 24 mensen om het leven gekomen.

Bekijk fotoserie (6)