VN start met luchtbrug naar Hoorn van Afrika

Laatste update:  29 juli 2011 16:09 info

ROME - Het Wereld Voedsel Programma (WFP) van de Verenigde Naties begint dinsdag een luchtbrug naar de door droogte getroffen Hoorn van Afrika. 

Foto:  AFP

Zo moeten miljoenen mensen weer aan voedsel geholpen worden.

Er wordt gevlogen op Mogadishu (Somalië), Dolo (Ethiopië) en Wajir (Kenia).

Miljoenen mensen zijn getroffen door honger, veroorzaakt door de ergste droogte in 60 jaar. De VN heeft nu bijna 700 miljoen euro aan hulpgelden binnen. Het dubbele van dat bedrag is nodig om de nood te lenigen. 

Alles over de droogte in de Hoorn van Afrika

Alle twitterberichten over dit onderwerp via NUlive

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Pinkpop 2012

Anouk krijgt eindelijk respect op Pinkpop

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder

Treinbotsing India

Bij een botsing van een passagierstrein op een stilstaande goederentrein in het zuiden van India zijn dinsdag minstens 24 mensen om het leven gekomen.

Bekijk fotoserie (6)