Rellen in Barcelona na finale Champions League

Laatste update:  30 mei 2011 12:35 info

BARCELONA - Straatfeesten in Barcelona ter ere van de verovering van de Champions League (CL) zijn zaterdagnacht uitgelopen op rellen.

AFP

Een 17-jarig meisje kwam in het feestgedruis om het leven. Ten minste elf mensen, onder wie een agent, zijn in het ziekenhuis opgenomen, melden Spaanse media.

Meer dan tachtig mensen zijn gearresteerd nadat feestvierders politieagenten aanvielen met flessen, fakkels en andere voorwerpen.

Ook werden bushaltes en bankjes vernield, aldus de politie. De gevechten braken uren na het einde van de CL-finale uit.

Shampoo

De 17-jarige kwam ongelukkig om het leven. Feestvierders hadden shampoo in een fontein gegooid in het plaatsje Santa Comba. Het schuim uit de fontein bedekte een open put die naar de pomp van de fontein leidt. Het meisje viel in de put en kwam om het leven.

Volgens een fotograaf van Associated Press liepen er ook agenten in burger in voetbalshirts in de menigte om raddraaiers te arresteren.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Pinkpop 2012

Anouk krijgt eindelijk respect op Pinkpop

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder

Treinbotsing India

Bij een botsing van een passagierstrein op een stilstaande goederentrein in het zuiden van India zijn dinsdag minstens 24 mensen om het leven gekomen.

Bekijk fotoserie (6)