Onderzoek NAVO naar Libische 'burgerdoden'

Laatste update:  1 april 2011 14:38 info

BRUSSEL - De NAVO onderzoekt de mogelijke dood van Libische burgers door een aanval van het bondgenootschap.

Foto:  AFP

Een arts had vrijdag tegen de BBC gezegd dat de NAVO zeven burgers heeft gedood bij een luchtaanval op troepen die loyaal zijn aan de Libische leider Muammar Kaddafi.

Volgens de arts Suleiman Refardi voerde de internationale coalitie woensdag een luchtaanval uit op het dorp Zawia el Argobe, op circa 15 kilometer van de stad Brega. Door de aanval zouden een vrachtwagen met munitie en twee aanpalende huizen zijn verwoest. Refardi stelde dat zeven personen in de leeftijd van twaalf tot twintig omkwamen.

Alles over de onrust in het Midden-Oosten op onze special.

Alle twitterberichten over Libië via NUlive.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Banner NUjournaal Algemeen

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (101)

Bomaanslagen Irak

Aanslagen met autobommen hebben maandag in de Iraakse hoofdstad Bagdad en de Zuid-Iraakse stad Basra aan zeker 43 mensen het leven gekost.

Lees meer

Notre Dame

De politie in Parijs heeft de beroemde kathedraal Notre Dame geëvacueerd vanwege een zelfmoord.

Lees verder, bekijk beeld