Tweede slachtoffer pesterij Waalse fabriek

Laatste update:  22 november 2010 13:48 info

BRUSSEL - Het parket van Bergen zal zich in januari buigen over een klacht van een tweede slachtoffer van ernstige pesterijen door collega's in een fabriek vlakbij die Waalse plaats.

Foto:  ANP

Het gaat om een 40-jarige man die zelfs zou zijn aangerand door zijn collega's. Hij stapte drie jaar geleden al naar het parket. Dat heeft de Vlaamse krant Het Laatste Nieuws maandag gemeld.

Donderdag werd bekend dat een werknemer van de fabriek bij het Waalse Bergen zowat tien jaar lang door collega's ernstig is getreiterd en gefolterd.

Hij werd onder meer vastgebonden op een pallet en gekneveld, opgesloten in een kooi en met talkpoeder overgoten.

Het slachtoffer durfde pas in 2008 een klacht in te dienen, waarna de drie hoofddaders de laan werden uitgestuurd.

Videobeelden van de vernederingen kwamen donderdag in de publiciteit en wekten verbijstering in België.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Pinkpop 2012

Anouk krijgt eindelijk respect op Pinkpop

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder

Treinbotsing India

Bij een botsing van een passagierstrein op een stilstaande goederentrein in het zuiden van India zijn dinsdag minstens 24 mensen om het leven gekomen.

Bekijk fotoserie (6)