Russische politie en ambulance rijden scholieren aan

Laatste update:  20 oktober 2010 14:15 info

MOSKOU - Een Russische politie-officier heeft in beschonken toestand drie scholieres aangereden die in het donker langs de kant van de weg liepen. Tot overmaat van ramp overreed een toegesnelde ambulance vervolgens een van de meisjes, waarna de 15-jarige overleed.

Foto:  AFP

De andere twee meisjes zijn naar een ziekenhuis gebracht. Hun toestand is stabiel, meldden de autoriteiten in de centrale regio Tomsk woensdag.

Verkeersongelukken met dodelijke afloop zijn niet bepaald zeldzaam in Rusland, waar veel bestuurders er niet voor terugschrikken met een flinke slok op achter het stuur te gaan zitten. Ook de slechte wegen spelen een kwalijke rol, net als het feit dat veiligheidsregels onvoldoende worden nageleefd.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Pinkpop 2012

Anouk krijgt eindelijk respect op Pinkpop

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder

Treinbotsing India

Bij een botsing van een passagierstrein op een stilstaande goederentrein in het zuiden van India zijn dinsdag minstens 24 mensen om het leven gekomen.

Bekijk fotoserie (6)