Nog geen contact met zeven Nederlanders India

Laatste update:  14 augustus 2010 09:55 info

DEN HAAG - Nog steeds zijn zeven Nederlanders in het noorden van India zoek. Hun reisorganisatie is er de afgelopen dagen niet in geslaagd om contact te leggen met de groep die zich in het gebied bevindt waar hevige overstromingen zijn geweest.

Foto:  AFP

Dat heeft een woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken zaterdag gemeld.

Bij de overstromingen als gevolg van noodweer zijn zeker 185 mensen om het leven gekomen, onder wie zeker vijf Europese toeristen. Ook zijn er veel vermisten. Het is niet duidelijk of de zeven werkelijk in problemen zijn gekomen, omdat het rampgebied groot is.

Mogelijk hebben ze niets van het gevaar meegekregen en zich daarom niet gemeld.

Rampgebied

Aanvankelijk was Buitenlandse Zaken op zoek naar twaalf Nederlanders in het rampgebied. Met allen is uiteindelijk contact gelegd. Maar de groep van zeven Nederlanders is pas later aangemeld door de betrokken reisorganisatie.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

NUsport - Voetbal

FC Barcelona lijkt titel te kunnen vergeten

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (102)

Anti-kernenergie

Duizenden Japanners zijn zaterdag de straat opgegaan om te protesteren tegen kernenergie.

Bekijk fotoserie (5)

Kirgizië

Militairen in het Kirgizische Petrovka oefenen in de sneeuw.

Bekijk fotoserie (3)

Arbiter aangevallen

In de negende divisie van Brazilië was een scheidsrechter zijn leven niet zeker na een discutabele beslissing.

Bekijk de video

Waarnemers weg

De Arabische Liga heeft de waarnemers in Syrië opgeroepen het land te verlaten.

Lees verder (7)