Storm veroorzaakt veel schade in België
BRUSSEL - In België heeft de storm die woensdagmiddag over het land trok, veel schade veroorzaakt. In Waals-Brabant werden tientallen daken van huizen gerukt.
Foto: NU.nl/bon roosendaal
In en en rond Zaventem, Tienen en Leuven liepen veel straten en kelders onder water. Even ten westen van Brussel raakte een vrachtwagenchauffeur zwaargewond door een boom die op zijn vrachtwagen viel, zo hebben Vlaamse media donderdag gemeld.
Het auto- en treinverkeer in België ondervond ook veel hinder van de storm. Op de luchthaven in Zaventem werd al het vliegverkeer woensdag korte tijd stilgelegd.
In Dinant zaten donderdagmorgen nog ongeveer 7500 mensen zonder elektriciteit. Door het noodweer viel in heel Dinant woensdag om 17.00 uur de stroom uit. In het centrum van de stad was de stroomvoorziening woensdagavond al weer hersteld.


Startpagina