Burgers onthoofd in Uruzgan

Laatste update:  25 juni 2010 13:15 info

AFGHANISTANKABUL - De politie in de Afghaanse provincie Uruzgan heeft donderdag de onthoofde lichamen van elf mensen aangetroffen.

Foto:  ANP

De burgers zijn vermoedelijk door de Taliban om het leven gebracht, meldde de politie vrijdag.

De onthoofdingen hadden plaats in het district Khas Uruzgan, in het noordoosten van de zuidelijke provincie. De Taliban hebben nog niet op het incident gereageerd.

De radicale Taliban onthoofden af en toe burgers die zij verdenken van spionage voor de Afghaanse overheid of de buitenlandse troepen.

Terugtrekking

In Uruzgan zijn Nederlandse militairen gelegerd. Vanaf augustus trekken ze zich terug uit de Afghaanse provincie.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Pinkpop 2012

Anouk krijgt eindelijk respect op Pinkpop

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder

Treinbotsing India

Bij een botsing van een passagierstrein op een stilstaande goederentrein in het zuiden van India zijn dinsdag minstens 24 mensen om het leven gekomen.

Bekijk fotoserie (6)