Toch geen nieuwe vulkaanuitbarsting in IJsland

Laatste update:  19 april 2010 20:34 info

AMSTERDAM - De nationale autoriteiten in IJsland ontkennen dat er sprake zou zijn van een nieuwe vulkaanuitbarsting op het eiland.

Foto:  Novum

Op livebeelden die de nationale televisie uitzendt zou te zien geweest zijn dat er rook uit de vulkaan Hekla komt. De camera zou echter per abuis op de reeds uitgebarstten Eyjafjallajökull vulkaan gericht zijn.

De Hekla is de grootste en actiefste vulkaan van IJsland. Hij is in 2000 voor het laatst uitgebarsten.

De aswolk afkomstig uit de Eyjafjallajökull vulkaan zorgt al dagenlang voor problemen voor het Europese luchtverkeer.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Achterklap

'Stress doodde Michael Jackson'

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (118)

Verkiezingen Jemen

Jemenieten zijn maandag naar de stembus te gaan om hun stem uit te brengen op de enige presidentskandidaat: Abd-Rabbu Mansour Hadi.

Bekijk video

Bekijk fotoserie (8)

Idols voor trainers

Er komt mogelijk een Idols voor voetbaltrainers. Met Foppe de Haan in de jury.

Lees verder

Grote misser

Een Grieks drama in de bekercompetitie in Griekenland. De Sloveen Mirnes Sisis helpt een gouden mogelijkheid om zeep.

Bekijk de video

Actuele dossiers

Overzicht van de actuele dossiers buitenland: