Bloedbad in Iraaks dorp

Laatste update:  3 april 2010 08:59 info

BAGDAD - Onbekenden hebben in een dorp even ten zuiden van de Iraakse hoofdstad Bagdad zeker veertien en mogelijk 25 mensen vermoord.

Foto:  ANP

Dat meldden de Iraakse autoriteiten zaterdag.

Volgens de politie bestormden vrijdagavond mannen gekleed in Iraaks legeruniform drie huizen van het dorp Sufiya.

De handen van de slachtoffers werden geboeid en daarna werden ze in het hoofd geschoten, aldus de politie. In het dorpen wonen soennieten. Volgens sommige bronnen waren de slachtoffers lid van een militie die zich tegen al-Qaeda verzet.

Een bron binnen het ministerie van Binnenlandse Zaken repte over veertien doden, terwijl een politiebron sprak over 25 doden. Onder de slachtoffers zijn vier of vijf vrouwen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

NUsport - EK 2012

Lees alles over het EK op NUsport

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder

Treinbotsing India

Bij een botsing van een passagierstrein op een stilstaande goederentrein in het zuiden van India zijn dinsdag minstens 24 mensen om het leven gekomen.

Bekijk fotoserie (6)