Naakte man ontvlucht bordeelbrand

Laatste update:  16 maart 2010 20:53 info

AMSTERDAM - Door brand in een appartement waar transseksuele prostitutie werd gebezigd werd een Zwitser maandag gedwongen naakt het balkon op te vluchten.

Terwijl brandweerlieden zich naar de onheilsplek spoedden om de brand te blussen, had de man de pech dat hij in volle glorie gefotografeerd werd.

Het Zwitserse dagblad Blick drukte de foto dinsdag af en citeerde in de tekst daaronder een woordvoerder van het kantoor van de openbaar aanklager, die zei dat het gebouw voor betaalde seks werd gebruikt.

De 33-jarige man werd in het ziekenhuis opgenomen, maar werd die avond met lichte brandwonden alweer ontslagen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Film

BAFTA voor Meryl Streep in rol Thatcher

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Meryl Streep wint BAFTA

Meryl Streep heeft zondag de BAFTA voor beste actrice gewonnen voor haar rol als Margaret Thatcher in de film The Iron Lady. Ook The Artist viel in de prijzen.

Lees meer

Anti-kernenergie

Duizenden Japanners zijn zaterdag de straat opgegaan om te protesteren tegen kernenergie.

Bekijk fotoserie (5)

Kirgizië

Militairen in het Kirgizische Petrovka oefenen in de sneeuw.

Bekijk fotoserie (3)

Arbiter aangevallen

In de negende divisie van Brazilië was een scheidsrechter zijn leven niet zeker na een discutabele beslissing.

Bekijk de video