Franse meisjes folteren man

Laatste update:  15 februari 2010 19:37 info

GRENOBLE - Drie Franse meisjes hebben bekend dat ze een man hebben gefolterd om achter de pincode van zijn bankpas te komen.

Foto:  ANP

De man, een vijftiger, werd gekneveld en onder meer met kokend water, brandende sigaretten, een hamer en een mes toegetakeld in zijn woning in La Tronche bij Grenoble.

Dat meldden Franse media maandag. De verdachten gebruikten de pas zeker veertien keer om te winkelen.

Het slachtoffer ligt zwaargewond in een ziekenhuis in Grenoble. De directie van het hospitaal zag zich gedwongen maatregelen te nemen om de patiënt te beschermen tegen journalisten die zijn relaas wilden horen.

De meisjes van 14, 15 en 17 jaar moeten rekening houden met een langdurige gevangenisstraf. Een van de verdachten woonde naast de man.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Politiek

'Kunduz' heeft Sap pijn gedaan

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Anti-kernenergie

Duizenden Japanners zijn zaterdag de straat opgegaan om te protesteren tegen kernenergie.

Bekijk fotoserie (5)

Kirgizië

Militairen in het Kirgizische Petrovka oefenen in de sneeuw.

Bekijk fotoserie (3)

Arbiter aangevallen

In de negende divisie van Brazilië was een scheidsrechter zijn leven niet zeker na een discutabele beslissing.

Bekijk de video

Waarnemers weg

De Arabische Liga heeft de waarnemers in Syrië opgeroepen het land te verlaten.

Lees verder (7)