Drie doden bij schietpartij fabriek VS

Laatste update:  8 januari 2010 06:03 info

WASHINGTON - Een man heeft donderdag in de Amerikaanse stad Saint Louis op een fabrieksterrein om zich heen geschoten en daarbij drie mensen gedood en vijf verwond.

Foto:  ANP

Hij heeft zich er volgens plaatselijke media korte tijd later van het leven beroofd.

Aanvankelijk nam de politie aan dat de schutter was weggevlucht, maar zijn lichaam is in de nabijheid gevonden.

De dader zou in conflict zijn geraakt met het bedrijf waar hij amok maakte, een vestiging van de Zwitserse energiemaatschappij ABB.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Achterklap

Joan Franka was niet zenuwachtig

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder

Treinbotsing India

Bij een botsing van een passagierstrein op een stilstaande goederentrein in het zuiden van India zijn dinsdag minstens 24 mensen om het leven gekomen.

Bekijk fotoserie (6)