rss

. Het laatste nieuws het eerst op nu.nl

Zeker vier doden door lawines Zwitserland

Uitgegeven: 3 januari 2010 21:57
Laatst gewijzigd: 3 januari 2010 21:56

BERN - Door lawines zijn zondag in Zwitserland zeker vier mensen om het leven gekomen. Zeker zes anderen raakten zwaargewond. Dit hebben media in het Alpenland gemeld.

In de vallei Diemtigtal vlakbij de hoofdstad Bern kwamen twee skiërs en een arts om het leven.

De arts behoorde tot een groep reddingswerkers die na een lawine te hulp was gekomen en onder een tweede lawine werd bedolven.

De vierde dode is een langlaufer die in het Franstalige deel van het kanton Valais werd bedolven onder een lawine. Over de nationaliteit van de doden zijn geen mededelingen gedaan.

© ANP

Overig nieuws

NUfoto

Doelpunt vd Week

Het schot in de kruising waarmee Urby Emanuelson Ajax naar 2-0 bracht tegen PSV, is deze keer verkozen tot mooiste treffer. De D1 van AZ speelt hem na.

Bekijk de video

Kaartenhuis

Architect Bryan Berg heeft het nieuwe wereldrecord voor het grootste kaartenhuis ooit gevestigd.

Bekijk fotoserie

Overstap

Jan Blokhuijsen beleefde dit seizoen zijn doorbraak en mag zich daarom verheugen in de belangstelling van het TVM van Sven Kramer.

Lees verder

Protest Bangkok

Tienduizenden mensen zijn in Bangkok, Thailand de straat op gegaan om te protesteren tegen de regering.

Bekijk fotoserie

Emma Thompson

NU.nl in gesprek met de Britse Actrice Emma Thompson.

Bekijk de video