Obama steeds minder populair
WASHINGTON - De Amerikaanse president Barack Obama is in eigen land steeds minder populair. De krant Wall Street Journal en de omroep NBC publiceerden donderdag een medio december gehouden opiniepeiling, waaruit blijkt dat minder dan de helft van de ondervraagden vindt dat de president goed werk levert.
Foto: ANP
Begin dit jaar, aan het begin van zijn presidentschap, meende 60 procent van de ondervraagden dat Obama het goed deed. In de peiling van donderdag is daarvan nog slechts 47 procent over.
Iets meer dan de helft van de 1008 ondervraagden, 51 procent, is ontevreden over de economische situatie van het land. Voor het eerst ziet een meerderheid ook de belangrijkste voornemens van de Democratische regering-Obama niet meer zo zitten.
Slechts 41 procent sprak zich ervoor uit de aangekondigde hervormingen door te zetten.


Startpagina