Gepubliceerd: 
Laatste update: 
20 juli 2012 11:24
23 juli 2012 12:00

Daphne Deckers levert eerste roman af

AMSTERDAM - Daphne Deckers heeft haar eerste roman af. Eind september verschijnt haar langverwachte roman Alles is zoals het zou moeten zijn. Dit maakte haar uitgever vrijdag bekend.

Foto:  ANP

Daphne's romandebuut vertelt het verhaal van Iris die na de geboorte van haar zoontje door haar grote liefde wordt verlaten. Daarmee ziet ze haar gedroomde toekomst in rook opgaan.

Met hulp van haar beste vriendinnen en haar moeder probeert ze zichzelf beetje bij beetje weer op het liefdespad te krijgen, al gaat dat niet vanzelf.

Twee jaar geleden lichtte Daphne al een tipje van de sluiter op over haar roman. In het bijzijn van Heleen van Royen zei Daphne: ''Volgens Heleen kan ik het en na haar woorden kan ik niet meer terug. Dus, ja, ik ga een roman schrijven.''

Kinderboeken

Daphne schreef tot nu toe columns en publiceerde al ruim 10 bundels vol columns, waaronder 111x Daphne en De geboorte van een gezin. Daarnaast schreef de presentatrice kinderboeken zoals Marijn in de woestijn.

Inmiddels zijn er ruim 1 miljoen boeken van Daphne Deckers over de toonbank gegaan.

Door: BuzzE
  • Deel:

Lees meer over

Eerdere berichten

Eerder

1984

George Orwells klassieke boek 1984, over een totalitaire staat die alles ziet, is ongekend populair sinds de onthullingen over spionageprogramma's door de Amerikaanse geheime dienst.

Lees verder

Nieuwe A.F.Th.

Onze recensent beoordeelde de nieuwe roman van A.F.Th. van der Heijden, De Helleveeg. "De Nederlandse literatuur is verrijkt met een nieuw takkewijf."

Lees verder

Derek Miller

De Amerikaanse schrijver Derek B. Miller denkt erover na van zijn thrillerdebuut Nacht in Noorwegen een trilogie van te maken. Dat zegt hij in een gesprek met NU.nl.

Lees verder