Prins Bernhard toch geen co-auteur boek

Laatste update:  25 januari 2012 17:58 info

AMSTERDAM - Prins Bernhard jr. heeft toch niet meegewerkt aan een nieuw boek over de digitalisering van de samenleving.

Foto:  ANP

De prins was vorig jaar aangekondigd als co-auteur van het boek De onstuitbare opmars van de digitale wereld, dat hij samen met oud-minister Willem Vermeend zou schrijven.

Vermeend heeft het boek echter geschreven met Bert Brussen, onder andere blogger en redacteur van Geenstijl.nl. ''Het boek nam een andere wending'', lichtte een woordvoerster van uitgeverij Einstein Books woensdag toe.

"We waren op zoek naar een echte internetgoeroe en daarvoor vonden we Brussen een geschikter persoon.''

Ondernemer

Bernhard en Vermeend zouden aanvankelijk samen aan het boek werken omdat ze beiden als ondernemer goed zijn ingevoerd in de digitale wereld.

In het boek zouden ze aangeven hoe zowel startende als bestaande bedrijven, maar ook individuele werkgevers en werknemers, succesvol kunnen inspelen op de opmars van het internet.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Lof der Zotheid

Eerste Spaanse vertaling Lof der Zotheid ontdekt

Milou van der Will

Milou van der Will schreef na haar debuut Rood licht een tweede thriller: Breekijzer. Lezentv.nl sprak met de schrijfster over haar werk.

Bekijk interview

Mooiste heupen

Boekensite Lezentv.nl sprak auteur Ad Fransen over zijn nieuwste boek Het meisje met de mooiste heupen.

Bekijk hier het gesprek

Digitale wereld

Nederland kan een vooraanstaand internetland te worden, maar dan moeten we ons wel uit de Chesterfield hijsen, aldus Brussen & Vermeend in hun nieuwe boek.

Lees recensie

Robert Vuijsje

Hij schrijft graag op wat andere mensen denken maar niet durven zeggen. En hij deed mee aan tv-quizzen omdat, na zijn immens succesvolle debuut, een tweede roman in aantocht was. Zo bekent schrijver Robert Vuijsje in een interview met NU.nl.

Lees interview