Kinderboekenreeks Mees Kees wordt film

Laatste update:  12 december 2011 16:03 info

AMSTERDAM - De succesvolle kinderboekenreeks Mees Kees wordt verfilmd en is vanaf oktober volgend jaar te zien in de bioscoop.

Dat heeft distributeur Entertainment One Benelux maandag bekendgemaakt.

Van de Mees Kees-serie, geschreven door Mirjam Oldenhave, zijn inmiddels 120.000 exemplaren verkocht. Vorig jaar was Mees Kees het kinderboekenweekgeschenk en gingen er 500.000 stuks over de toonbank.

De regie van de film is in handen van Barbara Bredero (Morrison krijgt een zusje). Wie de hoofdrollen vertolken, is nog niet bekendgemaakt.

De film wordt geproduceerd door Paul Voorthuysen (Mijn vader woont in Rio). Mees Kees is gebaseerd op verschillende verhalen uit de eerste drie delen van de serie (in totaal zes delen).

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Selexyz

Lees hier alle berichten over Selexyz

Schatzoeken

Er ligt een schat begraven in Nederland. In dit rijk geïllustreerde boek zitten de historische aanwijzingen verborgen naar de vindplaats.

Lees recensie

Rik van de Westelaken

Voor journalist en juryvoorzitter van de Gouden Strop Rik van de Westelaken zijn thrillers "escapisme", zo vertelt hij in een interview met NU.nl.

Lees verder

Gouden Stop

Misdaadauteur Charles den Tex is voor de zesde keer genomineerd voor de Gouden Strop 2012, de prijs voor het beste Nederlandstalige spannende boek van het afgelopen jaar.

Lees meer

A.F.Th.

Schrijver A.F.Th. van der Heijden heeft maandag de Libris Literatuur Prijs 2012 gewonnen voor  Tonio.

Lees meer