Vlaamse tv-maker Paul Jambers schrijft roman

Laatste update:  8 augustus 2011 14:09 info

BRUSSEL - De Vlaamse tv-maker Paul Jambers (65) heeft zijn eerste roman geschreven. De Ontsporing verschijnt in september.

Foto:  ANP

Jambers raakte in Nederland bekend door zijn spraakmakende tv-programma Jambers over bijzondere mensen. Hij publiceerde in 2009 een autobiografie van ruim 700 bladzijden.

In De Ontsporing (ruim 250 pagina's) verdwijnt een jonge vrouw die haar vader zoekt. ''Geen grote literatuur. Hopelijk wel een goed verhaal'', aldus Jambers maandag tegen Vlaamse media.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Selexyz

Lees hier alle berichten over Selexyz

Schatzoeken

Er ligt een schat begraven in Nederland. In dit rijk geïllustreerde boek zitten de historische aanwijzingen verborgen naar de vindplaats.

Lees recensie

Rik van de Westelaken

Voor journalist en juryvoorzitter van de Gouden Strop Rik van de Westelaken zijn thrillers "escapisme", zo vertelt hij in een interview met NU.nl.

Lees verder

Gouden Stop

Misdaadauteur Charles den Tex is voor de zesde keer genomineerd voor de Gouden Strop 2012, de prijs voor het beste Nederlandstalige spannende boek van het afgelopen jaar.

Lees meer

A.F.Th.

Schrijver A.F.Th. van der Heijden heeft maandag de Libris Literatuur Prijs 2012 gewonnen voor  Tonio.

Lees meer