Bart Chabot rekent op 'sisser'

Laatste update:  9 september 2010 08:47 info

AMSTERDAM – “Ergens denk ik: dit loopt met een sisser af. Ik sta op de rand van de vulkaan, maar val er niet in”, aldus schrijver en tv-persoonlijkheid Bart Chabot, bij wie onlangs een goedaardige hersentumor werd ontdekt, donderdag in het AD.

Foto:  ANP

Chabot vertelt in de krant hoe hij afgelopen weekend het slechte nieuws te horen kreeg dat hij een tumor heeft in zijn hoofd.

“De eerste woorden van de dokter waren: ‘Het is een goedaardig gezwel, je gaat er niet aan dood.’ Dan ben je enorm opgelucht. Even dan, want de tumor is daarmee niet weg”, vertelt de schrijver.

Het kiezen van de behandelingsmethode is een moeilijke. “Kiezen uit twee kwade”, aldus Chabot, die kan kiezen uit een operatie of bestraling. In het eerste geval wordt het gehoor en mogelijk het evenwichtsorgaan aangetast, na bestraling kan littekenweefsel voor problemen gaan zorgen.

Bestraling

Toch heeft Chabot gekozen voor een behandeling middels bestraling, zo meldt zijn manager donderdag aan de Telegraaf. “Hij gaat vermoedelijk voor de zogenaamde gammabestraling, een heel specifieke, secure bestraling.”

In het AD vertelt Chabot verder dat de aandoening grote impact heeft o p zijn dagelijks leven. “Helemaal overzien kan ik het niet. Er zijn opeens een hoop onzekerheden in mijn leven gekomen.”

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Eerder

Charles Dickens

200ste geboortedag Dickens wereldwijd gevierd

Mooiste heupen

Boekensite Lezentv.nl sprak auteur Ad Fransen over zijn nieuwste boek Het meisje met de mooiste heupen.

Bekijk hier het gesprek

Digitale wereld

Nederland kan een vooraanstaand internetland te worden, maar dan moeten we ons wel uit de Chesterfield hijsen, aldus Brussen & Vermeend in hun nieuwe boek.

Lees recensie

Robert Vuijsje

Hij schrijft graag op wat andere mensen denken maar niet durven zeggen. En hij deed mee aan tv-quizzen omdat, na zijn immens succesvolle debuut, een tweede roman in aantocht was. Zo bekent schrijver Robert Vuijsje in een interview met NU.nl.

Lees interview

Nooit Ziek Geweest

NU.nl sprak Nico Dijkshoorn bij de presentatie van zijn nieuwe boek getiteld Nooit Ziek Geweest waarin hij vertelt over zijn vader.

Bekijk video