Gepubliceerd: 
Laatste update: 
22 september 2012 01:00
22 september 2012 01:17

Woningen Amsterdam ontruimd door gaslek

AMSTERDAM - In de Sarphatistraat in Amsterdam zijn vrijdag rond middernacht 20 woningen ontruimd vanwege een gaslek.

Foto:  ANP

Dat heeft een woordvoerder van de brandweer bekendgemaakt.

Het gaslek zit vermoedelijk onder de weg. In de kruipruimte van een café en in het riool is een hoge concentratie gas gemeten.

Vanwege explosiegevaar zijn de woningen ontruimd. De bewoners zijn tijdelijk in het nabijgelegen Amstel Hotel ondergebracht.

Door: ANP
  • Deel:

Eerdere berichten

Banner NUjournaal Algemeen

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (100)

Ontruiming

Bij de ontruiming van een kraakpand aan de Ganzenmarkt in Utrecht zijn zaterdagochtend vroeg tien mensen aangehouden. Ze worden verdacht van openlijke geweldpleging.

Lees verder en bekijk beeld

Toen in Beeld

Bijzondere nieuwsbeelden van 'vandaag' in het verleden. 

Bekijk fotoserie (100)

Onveiligste gemeente

Amsterdam is net als vorig jaar de onveiligste gemeente van Nederland. Dat blijkt uit de zaterdag gepubliceerde AD Misdaadmeter 2013.

Lees verder

Bezuinigingen OM

Door de bezuinigingen op het OM zullen daders vaker hun straf ontlopen. Dat stelt de voorzitter van de Nederlandse Vereniging voor Rechtspraak.

Lees verder