Gepubliceerd: 
Laatste update: 
21 september 2012 15:24
21 september 2012 21:50

Gewonden door ongeval met bus met kinderen

ROUVEEN - Bij een ongeval tussen een auto en een bus met kinderen in Rouveen (Overijssel) zijn vrijdag vijf gewonden gevallen.

NU.nl/Jarold Knoll

De bus is in brand gevlogen, meldde de politie, nadat de kinderen het voertuig hadden verlaten. Over de aard van de verwondingen van de slachtoffers kon de politie nog niets zeggen. Het is volgens de NOS ook niet bekend of alle gewonden daadwerkelijk kinderen zijn.

Op een foto op internet is te zien dat de bus vrijwel is uitgebrand. Het ongeval deed zich voor op de kruising Kruumteweg-Scholenweg.

Opvallend genoeg vond er woensdag op dezelfde kruising een soortgelijk ongeluk plaats waarbij een lijnbus met ongeveer 25 scholieren in de flank van een personenauto reed. Dat meldt Weblog Staphorst. De 68-jarige bestuurder van de personenauto raakte lichtgewond.

Door: ANP/NU.nl
  • Deel:

Eerdere berichten

Gisteren

Banner NUjournaal Algemeen

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (100)

Zes jaar cel

Zes jonge voetballers van de Amsterdamse club Nieuw Sloten en de vader van een van hen hebben  celstraffen gekregen voor hun rol bij de dood van grensrechter Richard Nieuwenhuizen.

Lees meer

NASA tentoonstelling

In de Jaarbeurs in Utrecht begint donderdag A Human Adventure, een ruimtevaarttentoonstelling van de NASA. NU.nl doet verslag. 

Bekijk video

Tropisch

Dinsdag lijkt de zomer in Nederland definitief te zijn aangebroken. Eindhoven was de eerste plek waar het dit jaar officieel een tropische dag is.

Lees meer en bekijk beeld

Niet meer dodelijk

Kanker is over twintig jaar in 90 procent van de gevallen niet meer dodelijk. Dat voorspelt het kankercentrum Antoni van Leeuwenhoek maandag.

Lees meer