Gepubliceerd: 
Laatste update: 
14 september 2012 22:02
14 september 2012 22:02

Politie omsingelt Ikea Delft om inbreker

AMSTERDAM - De politie heeft de Ikea in Delft vrijdagavond korte tijd afgezet en omsingeld in een zoektocht naar een woninginbreker. De inbreker was na zijn daad naar de Ikea-vestiging gevlucht.

Foto:  ANP

Hij kon er vrijwel direct worden aangehouden, meldt een politiewoordvoerder.

De inbreker werd omstreeks 21.30 uur ingerekend. Of klanten tijdens de politieactie de winkel nog wel in of uit konden, weet de zegsvrouw niet precies. "Maar er was sprake van een omsingeling, dus er zal op zijn minst enige vertraging in hebben gezeten."

Een deel van het parkeerterrein van de Ikea in Delft is omstreeks 21.45 uur nog afgezet vanwege het onderzoek.

Door: Novum  | Bekijk op de kaart
  • Deel:

Lees meer over

Eerdere berichten

Banner NUjournaal Algemeen

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (100)

Ontruiming

Bij de ontruiming van een kraakpand aan de Ganzenmarkt in Utrecht zijn zaterdagochtend vroeg tien mensen aangehouden. Ze worden verdacht van openlijke geweldpleging.

Lees verder en bekijk beeld

Toen in Beeld

Bijzondere nieuwsbeelden van 'vandaag' in het verleden. 

Bekijk fotoserie (100)

Monsanto

Op vier plaatsen in het land hebben zich zaterdagmiddag in totaal een paar duizend mensen verzameld voor een demonstratie tegen de Amerikaanse multinational Monsanto, die producten maakt voor de landbouw.

Lees verder en bekijk beeld

Onveiligste gemeente

Amsterdam is net als vorig jaar de onveiligste gemeente van Nederland. Dat blijkt uit de zaterdag gepubliceerde AD Misdaadmeter 2013.

Lees verder