Gepubliceerd: 
Laatste update: 
20 augustus 2012 12:40
20 augustus 2012 23:03

Lid van motorclub Satudarah doodgeschoten in Amsterdam

AMSTERDAM - De man die in de nacht van zondag op maandag in Amsterdam Zuidoost is doodgeschoten was een lid van motorclub Satudarah .

Foto:  NU.nl/els bax

De politie bevestigde aan het eind van de middag dat het slachtoffer Quincy Soetosenojo heet.

Hij was asprirant-lid van de Amsterdamse chapter van motorclub Satudarah, bevestigde advocaat Eric Thomas van de club in de loop van maandagavond. De motorclub doet verder geen mededelingen.

Nieuwe Revu meldde eerder op de dag dat hij betrokken is bij motorclub Satudarah en de Amsterdamse tak van de Amerikaanse bende Crips.

Het tijdschrift wist ook te melden dat het slachtoffer onder de naam Sin Quin actief was als rapper. Dat lijkt te worden bevestigd door berichten op Twitter en YouTube. Bekenden laten daar berichten achter naar aanleiding van zijn dood.

Onderzoek

De politie zegt op dit moment onderzoek te doen naar de achtergrond van het slachtoffer. Zij kan nog niks zeggen over de toedracht van de schietpartij.

Motorclub Satudarah kwam de laatste tijd onder meer in het nieuws vanwege conflicten met de rivaliserende Hell's Angels.

Het slachtoffer is op een parkeerplaats in Zuidoost meerdere keren beschoten en overleed vervolgens aan zijn verwondingen. Over de toedracht is nog niets bekend.

Volgens Nieuwe Revu nam de politie enige tijd geleden nog het kogelwerend vest van het slachtoffer in beslag.

Door: NU.nl/ANP
  • Deel:

Eerdere berichten

Gisteren

Banner NUjournaal Algemeen

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (101)

Toen in Beeld

Bijzondere nieuwsbeelden van 'vandaag' in het verleden. 

Bekijk fotoserie (100)

Louis Talpe

De soapster vindt dat een sexy man meer moet hebben dan alleen een mooi uiterlijk, zegt hij in gesprek met NU.nl.

Lees meer en bekijk beeld

Lichamen Broertjes

Het NFI heeft dinsdag met 100 procent zekerheid vastgesteld dat de zondag gevonden lichamen van de broertjes Ruben (9) en Julian (7) uit Zeist zijn.

Lees verder, bekijk beeld

Van Warmerdam

Alex van Warmerdam denkt op geen enkele manier aan het ontvangen van een Gouden Palm voor zijn film Borgman, zo stelt hij in een gesprek met NU.nl.

Lees verder