Gepubliceerd: 
Laatste update: 
17 augustus 2012 20:52
17 augustus 2012 22:35

Odfjell mag dertien tanks weer gebruiken

AMSTERDAM - Het Noorse tankopslagbedrijf Odfjell mag dertien tanks uit 2007 op zijn vestiging in de Rotterdamse haven weer gebruiken.

Foto:  ANP

De inspecties en het onderhoud aan deze tanks zijn in het verleden goed uitgevoerd en ook de koel- en bluswatervoorzieningen zijn in orde, meldt de Dienst Centraal Milieubeheer Rijnmond (DCMR) vrijdag.

De DCMR laat verder weten dat het tankopslagbedrijf inmiddels 166 van de in totaal 283 tanks die de Rotterdamse vestiging telt heeft leeggemaakt. Odfjell, dat al tijden in het nieuws is wegens milieu- en veiligheidsovertredingen, werd eind juli stilgelegd.

Door: Novum
  • Deel:

Eerdere berichten

Gisteren

Banner NUjournaal Algemeen

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (100)

Zes jaar cel

Zes jonge voetballers van de Amsterdamse club Nieuw Sloten en de vader van een van hen hebben  celstraffen gekregen voor hun rol bij de dood van grensrechter Richard Nieuwenhuizen.

Lees meer

Tropisch

Dinsdag lijkt de zomer in Nederland definitief te zijn aangebroken. Eindhoven was de eerste plek waar het dit jaar officieel een tropische dag is.

Lees meer en bekijk beeld

Niet meer dodelijk

Kanker is over twintig jaar in 90 procent van de gevallen niet meer dodelijk. Dat voorspelt het kankercentrum Antoni van Leeuwenhoek maandag.

Lees meer

Toen in Beeld

Bijzondere nieuwsbeelden van 'vandaag' in het verleden. 

Bekijk fotoserie (100)