Gepubliceerd: 
Laatste update: 
13 augustus 2012 23:54
13 augustus 2012 23:54

Geen Utrecht Marathon 2013

AMSTERDAM - Volgend jaar vindt geen Utrecht Marathon meer plaats. De organisatie heeft maandag besloten de stekker uit het evenement te trekken, omdat er niet genoeg geld meer voor is.

Organisator Gerard Peek stelt dat de gemeente voor komend jaar geen subsidie meer geeft. "Ongelooflijk jammer", aldus Peek, die stelt dat het ontstane financiële gat niet te vullen is.

"Op de kwaliteit van het evenement voor de lopers en de veiligheid met betrekking tot het parcours konden en wilden we geen concessies doen. Daarom is in overleg met hoofdsponsor Jaarbeurs Utrecht besloten te stoppen."

Aan het evenement, dat in 2013 weer op tweede paasdag had moeten plaatsvinden, doen jaarlijks twaalfduizend lopers mee.

Door: Novum  | Bekijk op de kaart
  • Deel:

Eerdere berichten

Gisteren

Banner NUjournaal Algemeen

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (100)

Ontruiming

Bij de ontruiming van een kraakpand aan de Ganzenmarkt in Utrecht zijn zaterdagochtend vroeg tien mensen aangehouden. Ze worden verdacht van openlijke geweldpleging.

Lees verder en bekijk beeld

Toen in Beeld

Bijzondere nieuwsbeelden van 'vandaag' in het verleden. 

Bekijk fotoserie (100)

Onveiligste gemeente

Amsterdam is net als vorig jaar de onveiligste gemeente van Nederland. Dat blijkt uit de zaterdag gepubliceerde AD Misdaadmeter 2013.

Lees verder

Bezuinigingen OM

Door de bezuinigingen op het OM zullen daders vaker hun straf ontlopen. Dat stelt de voorzitter van de Nederlandse Vereniging voor Rechtspraak.

Lees verder