Gepubliceerd: 
Laatste update: 
10 augustus 2012 13:45
10 augustus 2012 18:16

Jacht op serieverkrachter op Franse campings

SAINT-DIDIER-SOUS-AUBENAS - De Franse politie maakt jacht op een vermoedelijke serieverkrachter van jonge meisjes in de Ardèche.

AFP

Eén van de slachtoffers was een 11-jarig Nederlands meisje. Dat heeft het Nederlands ministerie van Buitenlands Zaken in Den Haag vrijdag bevestigd. Het meisje is inmiddels teruggekeerd in Nederland. Het ministerie doet verder geen mededelingen over de zaak.

Aanleiding voor het grootscheepse politieonderzoek is de verkrachting woensdag van een 11-jarig Frans meisje. Zij werd belaagd toen ze woensdagochtend vroeg lag te slapen op een kampeerplaats in Saint-Didier-sous-Aubenas in Midden-Frankrijk, aldus de politie.

Verband

Agenten leggen nu een verband met andere seksuele incidenten van de laatste tijd. In totaal zijn zeven meisjes in de leeftijd van 7 tot 12 jaar aangevallen.

De verdachte zou circa 40 jaar zijn. Meerdere campings hebben inmiddels nachtbewakers aangenomen wegens de incidenten. De politie heeft een compositiefoto verspreid van de vermoedelijke dader, zo meldden de lokale media vrijdag.

Door: ANP
  • Deel:

Eerdere berichten

Banner NUjournaal Algemeen

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (100)

Zes jaar cel

Zes jonge voetballers van de Amsterdamse club Nieuw Sloten en de vader van een van hen hebben  celstraffen gekregen voor hun rol bij de dood van grensrechter Richard Nieuwenhuizen.

Lees meer

Tropisch

Dinsdag lijkt de zomer in Nederland definitief te zijn aangebroken. Eindhoven was de eerste plek waar het dit jaar officieel een tropische dag is.

Lees meer en bekijk beeld

Niet meer dodelijk

Kanker is over twintig jaar in 90 procent van de gevallen niet meer dodelijk. Dat voorspelt het kankercentrum Antoni van Leeuwenhoek maandag.

Lees meer

Toen in Beeld

Bijzondere nieuwsbeelden van 'vandaag' in het verleden. 

Bekijk fotoserie (100)