Gepubliceerd: 
Laatste update: 
7 augustus 2012 18:07
7 augustus 2012 22:03

Geen resultaat zoekactie woning vermiste vrouw

GRONINGEN - Een zoektocht dinsdag naar het lichaam of sporen van de vermiste Ilham Benchelh uit Siddeburen heeft niets concreets opgeleverd. Dat meldde de politie. 

NU.nl/Dennis Venema

Ongeveer twintig politiemensen onderzochten de woning en de tuin waar de vrouw in januari 2010 voor het laatst gezien is. Zij woonde hier samen met haar echtgenoot, die verdachte is in de zaak.

Volgens een politiewoordvoerder zijn in de woning wel enkele sporen gevonden die nader worden onderzocht. Hij verwacht niet dat de sporen zullen leiden tot een doorbraak. In de tuin zijn opgravingen gedaan, maar er werd niets gevonden.

Coldcaseteam

De zoekactie vond plaats op basis van bevindingen van het coldcaseteam en tips die de politie kreeg na een uitzending van Peter R. de Vries. Bij het onderzoek werden verscheidene speurhonden en een graafmachine ingezet.

De woning staat leeg omdat de echtgenoot, Kasem M., de huur heeft opgezegd en naar het buitenland is vertrokken. Meubels uit de woning, die liggen opgeslagen in een garagebox in Delfzijl, zijn ook onderzocht op bloedsporen.

Recreatieplas

In mei van dit jaar werd in de zoektocht naar de vrouw al een recreatieplas in Kolham volledig uitgekamd. Die zoekactie leverde niets op.

De echtgenoot van de vrouw heeft altijd ontkend iets met de verdwijning te maken te hebben. Hij werd in oktober 2010 door de rechtbank vrijgelaten. De twee waren van plan te scheiden.

Door: ANP
  • Deel:

Eerdere berichten

Banner NUjournaal Algemeen

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (100)

Toen in Beeld

Bijzondere nieuwsbeelden van 'vandaag' in het verleden. 

Bekijk fotoserie (100)

Lichamen Broertjes

Het NFI heeft dinsdag met 100 procent zekerheid vastgesteld dat de zondag gevonden lichamen van de broertjes Ruben (9) en Julian (7) uit Zeist zijn.

Lees verder, bekijk beeld

Van Warmerdam

Alex van Warmerdam denkt op geen enkele manier aan het ontvangen van een Gouden Palm voor zijn film Borgman, zo stelt hij in een gesprek met NU.nl.

Lees verder

Roparun

De Roparun heeft tot nu toe een bedrag van net iets meer dan 2 miljoen euro opgeleverd.

Lees meer en bekijk beeld