Gepubliceerd: 
Laatste update: 
21 juli 2012 16:15
21 juli 2012 19:03

Protestmars tegen slecht weer trekt weinig mensen

AMSTERDAM - De protestmars tegen het slechte weer, zaterdag in Amsterdam, heeft minder mensen getrokken dan gedacht.

ANP

''Maar inmiddels schijnt hier op het Leidseplein wel een lekker zonnetje, dus het heeft gewerkt, hoor'', aldus voorzitter/bedenker Pum van den Berg (''gewoon een gepensioneerde bollenkweker'') zaterdagmiddag.

De demonstranten eisten minimaal 2 weken lang zon en 25 graden. Op de Facebookpagina van de ludieke actie hadden zich de afgelopen dagen zo'n 900 mensen aangemeld voor de mars. Uiteindelijk kwamen er enkele tientallen bij elkaar. ''Minder dan verwacht'', en meer wil Van den Berg niet zeggen over de opkomst.

De ex-bollenkweker zal er vast niet mee zitten. Eerder al stelde hij dat de actie een tikje uit de hand was gelopen. ''Ik wilde gewoon een beetje lol maken met een man of 80 en daarna de kroeg in.'' De gemeente gaf hem wel een vergunning voor zijn protestmars.

Door: ANP
  • Deel:

Eerdere berichten

Banner NUjournaal Algemeen

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (100)

Toen in Beeld

Bijzondere nieuwsbeelden van 'vandaag' in het verleden. 

Bekijk fotoserie (100)

Van Ginkel

De middenvelder van Vitesse concentreert zich op het jeugd-EK, en niet op een transfer. 'Vitesse bepaalt natuurlijk niet alles, maar wel het meeste.' 

Lees verder

Aangehouden

De opsporingsdienst van de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) heeft donderdag directeur Willy Selten van het gelijknamige vleesbedrijf in Oss aangehouden.

Lees meer

'Bayern favoriet'

Roy Makaay blikt vooruit op de Champions League-finale van zaterdagavond tussen zijn oude club Bayern München en Borussia Dortmund. 

Lees verder