Uitgegeven: 
Laatste update: 
10 juli 2012 17:01
10 juli 2012 17:59

Nog geen spoor van schutter Marum

MARUM - Van de schutter die dinsdagochtend in het Groningse Marum een 40-jarige man uit die plaats doodschoot, ontbreekt nog elk spoor.

Foto:  ANP

 Bekijk video

Een klopjacht op de verdachte, die ervandoor was gegaan in een opvallende paarse auto met gouden letters en Belgisch kenteken, heeft nog niets opgeleverd, zo meldde de politie dinsdagmiddag.

Het slachtoffer werd rond 7 uur 's ochtends neergeschoten bij de ingang van het plaatselijke zwembad, waar hij volgens dorpsbewoners regelmatig een baantje trok.

Massale zoektocht

Bij de massale zoektocht naar de schutter werd ook een politiehelikopter ingezet. De auto waarin hij reed, zou kort na de schietpartij nog zijn gezien op de N388 tussen Grijpskerk en Zoutkamp, langs de grens met de provincie Friesland.

De politie kreeg vrijwel tegelijk met de melding over het schietincident een melding binnen over een brandende auto in Marum. Ook deze plek is door de politie onderzocht. Het is onduidelijk of er een verband is tussen de brand en de moord.

Door: ANP
  • Deel

Gerelateerde artikelen

Eerdere berichten

Banner NUjournaal Algemeen

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (100)

Toen in Beeld

Bijzondere nieuwsbeelden van 'vandaag' in het verleden. 

Bekijk fotoserie (101)

Van Warmerdam

Alex van Warmerdam denkt op geen enkele manier aan het ontvangen van een Gouden Palm voor zijn film Borgman, zo stelt hij in een gesprek met NU.nl.

Lees verder

Roparun

De Roparun heeft tot nu toe een bedrag van net iets meer dan 2 miljoen euro opgeleverd.

Lees meer en bekijk beeld

Buurtonderzoek Cothen

Het buurtonderzoek in de omgeving van Cothen, waar zondagmiddag de vermiste broertjes Ruben en Julian dood werden gevonden, is vermoedelijk maandag afgerond.

Lees meer