Gepubliceerd: 
Laatste update: 
29 juni 2012 11:57
29 juni 2012 12:02

Vandaal bekrast 100 auto's in Emmen

EMMEN - De politie in Emmen is op zoek naar een man die al meer dan 100 auto's zwaar heeft beschadigd.

Foto:  NU.nl/J.A. Boot

De afgelopen tijd zijn door de hele stad in de nachtelijke uren auto's bekrast met een scherp voorwerp, vaak aan beide zijden. Dat meldde de politie vrijdag.

Ondanks onderzoek en extra surveillances, is er nog geen verdachte aangehouden en is er ook geen zicht op een mogelijke dader, aldus de politie. Wel is één keer een man 's nachts betrapt op het bekrassen van een auto, maar hij wist toen te ontkomen.

"Ons onderzoek is maar betrekkelijk", zegt een woordvoerder tegen NU.nl.

"Er valt niet veel te onderzoeken. Onze actie beperkt zich tot het veilig stellen van sporen en het ontdekken van een bepaald patroon."

Door: ANP/NU.nl  | Bekijk op de kaart
  • Deel:

Lees meer over

Eerdere berichten

Banner NUjournaal Algemeen

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (100)

Zes jaar cel

Zes jonge voetballers van de Amsterdamse club Nieuw Sloten en de vader van een van hen hebben  celstraffen gekregen voor hun rol bij de dood van grensrechter Richard Nieuwenhuizen.

Lees meer

Tropisch

Dinsdag lijkt de zomer in Nederland definitief te zijn aangebroken. Eindhoven was de eerste plek waar het dit jaar officieel een tropische dag is.

Lees meer en bekijk beeld

Niet meer dodelijk

Kanker is over twintig jaar in 90 procent van de gevallen niet meer dodelijk. Dat voorspelt het kankercentrum Antoni van Leeuwenhoek maandag.

Lees meer

Toen in Beeld

Bijzondere nieuwsbeelden van 'vandaag' in het verleden. 

Bekijk fotoserie (100)