Explosie aan boord van schip Rotterdam

Laatste update:  15 februari 2012 10:13 info Bekijk op de kaart

ROTTERDAM - In de Vijfde Petroleumhaven in het Rotterdamse Botlekgebied heeft dinsdagavond tegen 7 uur een explosie aan boord van een binnenvaartschip plaatsgevonden.

Foto:  ANP

De ontploffing vond plaats toen er iets fout ging bij het tanken van benzine van de ene boot naar de andere, zo maakten de politie en brandweer bekend.

Er brak na de explosie geen brand uit aan boord van het schip. De bemanning is ongedeerd en van boord gehaald. Voor zover bekend zijn er ook geen gevaarlijke stoffen vrijgekomen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Binnenland

Vermiste zwemmer Zwolle nog niet gevonden

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Brand Almelo

Bij een grote brand in Almelo is zaterdag een bedrijf volledig verwoest. Het gaat om horeca-inrichtingsbedrijf Amedi aan de Noordbroek.

Bekijk fotoserie (6)

Klaas Faber overleden

De Nederlandse oorlogsmisdadiger Klaas Carel Faber is donderdag op 90-jarige leeftijd overleden.

Lees verder

Brand Sappemeer

Een vrijstaand huis aan de Noorderstraat in Sappemeer is zaterdag verwoest door een uitslaande brand.

Lees verder en bekijk foto's

Ziekenhuisarts

Er komt een nieuw beroep in de geneeskunde: de ziekenhuisarts.

Lees meer