Politieman in Groningen spoorloos

Laatste update:  1 februari 2012 22:50 info Bekijk op de kaart

GRONINGEN - De Groningse politie heeft alarm geslagen omdat een agent sinds dinsdagmorgen spoorloos is verdwenen. De 30-jarige agent in opleiding is die ochtend voor het laatst gezien bij een pinautomaat en een supermarkt in het centrum van de stad Groningen.

Foto:  ANP

Er is een reële mogelijkheid dat hij zijn dienstwapen bij zich heeft, aldus de politie woensdagavond. De agent was maandagavond niet op zijn werk in Delfzijl verschenen. Onderzoek heeft tot nu toe niets opgeleverd.

Burgemeester Peter Rehwinkel van Groningen liet woensdagavond op Twitter weten dat justitie, politie en korpsbeheerder eerder op de dag overleg hebben gehad over de vermiste agent. Rehwinkel hoopt dat de politieman en het wapen zo snel mogelijk worden gevonden.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Griekenland

Lagarde heeft weinig sympathie voor Griekenland

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Brand Almelo

Bij een grote brand in Almelo is zaterdag een bedrijf volledig verwoest. Het gaat om horeca-inrichtingsbedrijf Amedi aan de Noordbroek.

Bekijk fotoserie (6)

Klaas Faber overleden

De Nederlandse oorlogsmisdadiger Klaas Carel Faber is donderdag op 90-jarige leeftijd overleden.

Lees verder

Brand Sappemeer

Een vrijstaand huis aan de Noorderstraat in Sappemeer is zaterdag verwoest door een uitslaande brand.

Lees verder en bekijk foto's

Ziekenhuisarts

Er komt een nieuw beroep in de geneeskunde: de ziekenhuisarts.

Lees meer