Moeder vondeling Groningen gevonden

Laatste update:  22 januari 2012 20:20 info Bekijk op de kaart

GRONINGEN - De politie heeft de vermoedelijke moeder van de baby die zaterdag te vondeling werd gelegd in Groningen gevonden.

Foto:  NU.nl/Gera Nieland

Het gaat om een 40-jarige vrouw uit de gemeente De Marne (Groningen). De vrouw verklaart zelf dat ze de moeder van het kindje is.

De politie heeft de vrouw opgespoord door de tips die vandaag bij de politie binnenkwamen. In totaal waren dat er 23.

Dat heeft een woordvoerder van de politie gezegd. Het kind werd zaterdag bij het politiebureau aan de Kostersgang neergelegd, gewikkeld in een zwarte bontsjaal.

Tip

Een tip leidde naar het huisadres van de vrouw, over wie de politie verder niet veel kwijt wil. Onderzoek in het ziekenhuis moet uitwijzen of de vrouw daadwerkelijk de moeder is van het jongetje met het Aziatische uiterlijk.

Hij ligt nog in het ziekenhuis en maakt het naar omstandigheden goed. De vrouw krijgt professionele hulp aangeboden en zal later door de politie gehoord worden.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Griekenland

Lagarde heeft weinig sympathie voor Griekenland

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Brand Almelo

Bij een grote brand in Almelo is zaterdag een bedrijf volledig verwoest. Het gaat om horeca-inrichtingsbedrijf Amedi aan de Noordbroek.

Bekijk fotoserie (6)

Klaas Faber overleden

De Nederlandse oorlogsmisdadiger Klaas Carel Faber is donderdag op 90-jarige leeftijd overleden.

Lees verder

Brand Sappemeer

Een vrijstaand huis aan de Noorderstraat in Sappemeer is zaterdag verwoest door een uitslaande brand.

Lees verder en bekijk foto's

Ziekenhuisarts

Er komt een nieuw beroep in de geneeskunde: de ziekenhuisarts.

Lees meer