Café-eigenaar doodgestoken na sussen ruzie
TUITJENHORN - De 43-jarige eigenaar van een café in het Noord-Hollandse dorp Tuitjenhorn is in de nacht van vrijdag op zaterdag doodgestoken.
Foto: NU.nl/Gino Press
Dat gebeurde toen hij op straat een ruzie probeerde te sussen.
De politie kon zaterdag lang niet zeggen hoe de man gewond was geraakt, maar bevestigde aan het eind van de middag dat hij is neergestoken.
Het incident gebeurde rond 3.30 uur in de Dorpsstraat. Nadat de cafébaas gewond was geraakt, wist hij terug zijn zaak in te lopen. Daar raakte hij buiten bewustzijn. Het slachtoffer overleed later in het ziekenhuis.
Getuigen zagen vlak na het conflict een auto wegrijden en de politie trof deze later aan op de N245. Een van de inzittenden bleek gewond te zijn. Ook hij moest naar het ziekenhuis. Agenten hebben alle inzittenden aangehouden, inclusief de gewonde. Hoeveel mensen het precies zijn en wat hun rol bij het incident was, kon de politie nog niet zeggen.

Startpagina