Stank zorgt voor overlast in Coevorden

Laatste update:  20 januari 2012 10:38 info Bekijk op de kaart

COEVORDEN - In een buitenwijk van de Drentse plaats Coevorden hebben in de nacht van donderdag op vrijdag ongeveer 40 ongeruste bewoners hun huizen verlaten vanwege een penetrante lucht die in de wijk hing.

Foto:  ANP

 Bekijk video

Dat heeft de politie bekendgemaakt.

Volgens een woordvoerder kwam de lucht van een nabijgelegen biovergistingsinstallatie die met een storing kampte. Die is inmiddels weer voorbij.

Een tiental bewoners klaagde over hoofdpijn en misselijkheid. Na metingen bleek er weinig aan de hand te zijn, zodat niemand naar het ziekenhuis hoefde.

Wel werden enkele bewoners, die bijna anderhalf uur in de kou stonden, tijdelijk opgevangen in een sportcentrum.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Griekenland

Lagarde heeft weinig sympathie voor Griekenland

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Brand Almelo

Bij een grote brand in Almelo is zaterdag een bedrijf volledig verwoest. Het gaat om horeca-inrichtingsbedrijf Amedi aan de Noordbroek.

Bekijk fotoserie (6)

Klaas Faber overleden

De Nederlandse oorlogsmisdadiger Klaas Carel Faber is donderdag op 90-jarige leeftijd overleden.

Lees verder

Brand Sappemeer

Een vrijstaand huis aan de Noorderstraat in Sappemeer is zaterdag verwoest door een uitslaande brand.

Lees verder en bekijk foto's

Ziekenhuisarts

Er komt een nieuw beroep in de geneeskunde: de ziekenhuisarts.

Lees meer