Politie rolt illegale vuurwerkhandel op

Laatste update:  22 december 2011 19:22 info

DEN HAAG - De politie heeft een grote handel in illegaal vuurwerk opgerold. Naast de hoofdverdachte, die aan meer dan honderd mensen illegaal vuurwerk zou hebben verkocht, zijn nog zes verdachten aangehouden.

Foto:  NU.nl/DanielBroekers

Ook nam de politie ruim 1500 kilo vuurwerk in beslag, evenals zeven voertuigen en een bedrag van ruim 14.000 euro. Dat meldde de VROM-Inspectie donderdag.

De hoofdverdachte bood via internet illegaal, zwaar vuurwerk aan, waaronder lawinepijlen, mortierbommen en flowerbeds.

De verdachten komen uit Zaandam, Nunspeet, Apeldoorn, Capelle aan den IJssel en Veenoord. Ook in Gelderland en Drenthe is vuurwerk in beslag genomen. De gegevens van een groot aantal kopers zijn in beslag genomen. Deze worden nader onderzocht.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Achterklap

Joan Franka was niet zenuwachtig

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Klaas Faber overleden

De Nederlandse oorlogsmisdadiger Klaas Carel Faber is donderdag op 90-jarige leeftijd overleden.

Lees verder

Brand Sappemeer

Een vrijstaand huis aan de Noorderstraat in Sappemeer is zaterdag verwoest door een uitslaande brand.

Lees verder en bekijk foto's

Ziekenhuisarts

Er komt een nieuw beroep in de geneeskunde: de ziekenhuisarts.

Lees meer

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's