Ruud Lubbers ramt gebouw met auto

Laatste update:  21 september 2011 09:54 info Bekijk op de kaart

AMSTERDAM - Oud-premier Ruud Lubbers heeft dinsdagmiddag met zijn auto een advocatenkantoor geramd. De auto en het gebouw liepen schade op, maar het CDA-kopstuk kwam met de schrik vrij.

Foto:  ANP

Hij bleek niet te hebben gedronken, schrijft De Telegraaf woensdag.

Het ongeluk gebeurde toen Lubbers zijn auto parkeerde op de Jan van Nassaustraat in Den Haag na de troonrede te hebben gevolgd in de Ridderzaal.

Advocaat Walter Römelingh zat op zijn kamer te bellen toen Lubbers het gebouw ramde. Hij denkt dat Lubbers te veel gas heeft gegeven bij het inparkeren.

Kastjes

"Ik dacht eerst dat de kastjes naar beneden kwamen. Toen keek ik naar buiten en zag ik Ruud Lubbers weer achteruit rijden en uitstappen", zegt Römelingh.

We zien hem hier wel eens meer inparkeren. Je kunt duidelijk zien dat hij jarenlang een chauffeur heeft gehad, want hij doet dat altijd zó onhandig."

Vorig jaar reed Lubbers zijn elektrische Volkswagen Golf ook al in de kreukels. Toen vergat hij op het Binnenhof zijn handrem aan te trekken en beschadigde hij het portier van de auto.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Griekenland

Lagarde heeft weinig sympathie voor Griekenland

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Klaas Faber overleden

De Nederlandse oorlogsmisdadiger Klaas Carel Faber is donderdag op 90-jarige leeftijd overleden.

Lees verder

Brand Sappemeer

Een vrijstaand huis aan de Noorderstraat in Sappemeer is zaterdag verwoest door een uitslaande brand.

Lees verder en bekijk foto's

Ziekenhuisarts

Er komt een nieuw beroep in de geneeskunde: de ziekenhuisarts.

Lees meer

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's