Ongeval en kopstoot op A28

Laatste update:  1 mei 2011 11:26 info Bekijk op de kaart

DRIEBERGEN - Op de A28 tussen Amersfoort en Zwolle zijn zaterdagavond zeven mensen gewond geraakt toen de SUV waarin ze zaten over de kop sloeg. De gewonden zijn naar ziekenhuizen in Harderwijk en Zwolle gebracht.

NU.nl/Henry Hamstra

Dat maakt het Korps landelijke politiediensten bekend. Bij het ongeval waren geen andere voertuigen betrokken.

De weg richting Zwolle was urenlang afgesloten. In de file achter het ongeval kwam het tot een opstootje. Een automobilist was uitgestapt om even de benen te strekken. Hij liep over een rijbaan met daarboven een rood kruis.

De wandelaar zag dat een andere automobilist het kruis negeerde. Hij maakte daar een opmerking over waarop de automobilist, een 20-jarige Utrechter, uitstapte en de man een kopstoot gaf. De 20-jarige is aangehouden.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Politiek

VVD blijft verliezen in peiling Synovate

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Ziekenhuisarts

Er komt een nieuw beroep in de geneeskunde: de ziekenhuisarts.

Lees meer

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Noodweer

Lezers maakten prachtige foto's van het noodweer dat woensdagavond plaatsvond in het land.

Bekijk lezersfoto's

Ontruiming

De ontruiming van het tentenkamp in Ter Apel was volgens de rechtbank 'disproportioneel'. Bekijk hier de video.

Bekijk fotoserie (12)