Automobilist rijdt van Afsluitdijk

Laatste update:  14 januari 2011 07:57 info Bekijk op de kaart

KORNWERDERZAND - Een nog onbekende automobilist is in de nacht van donderdag op vrijdag door een ongeval om het leven gekomen. De bestuurder was bij de sluizen van de Afsluitdijk ter hoogte van Kornwerderzand (Friesland) het water in gereden. Dat heeft de politie gemeld.

De automobilist reed met zeer hoge snelheid door de slagbomen, die waren gesloten omdat de brug openstond. De auto dook vervolgens in het water, zo'n vijf meter lager.

Mogelijk heeft de bestuurder de slagbomen over het hoofd gezien vanwege de mist, aldus de politie. Duikers hebben het water rond de auto doorzocht naar mogelijk meer slachtoffers, maar hebben niemand aangetroffen.

Volgens de politiewoordvoerder was de bestuurder de enige inzittende aangezien alle deuren van de auto gesloten waren. De rijksweg A7 in de richting van Noord-Holland was enige tijd afgesloten.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Achterklap

Wekelijks overzicht van de roddelbladen

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Noodweer

Lezers maakten prachtige foto's van het noodweer dat woensdagavond plaatsvond in het land.

Bekijk lezersfoto's

Ontruiming

De ontruiming van het tentenkamp in Ter Apel was volgens de rechtbank 'disproportioneel'. Bekijk hier de video.

Bekijk fotoserie (12)

Goeroes (video)

Goeroe Aryuveda is ZZP'er geworden. 'Best lastig, die combinatie van hard werken en gezinsleven'

Kijk op NUzakelijk.nl