Lichaam schipper (56) gevonden bij veerpont

Laatste update:  22 oktober 2010 16:54 info

AMSTERDAM - Duikers hebben vrijdagmiddag het lichaam van de schipper in het water aangetroffen bij de plek waar eerder op de dag een vrachtschip een veerpont ramde.

ANP

Dat heeft het Korps landelijke politiediensten (KLPD) gemeld. Het slachtoffer was 56 jaar oud en afkomstig uit Nieuwegein.

Het ongeluk aan de Kanaaldijk-West gebeurde rond 07.00 uur tussen Breukelen en Nieuwer Ter Aa. Het gele pontje voor voetgangers en fietsers werd overvaren door een Duits binnenvaartschip.

De twee Duitse schippers van 36 en 60 jaar bleken niet te hebben gedronken, maar zijn wel aangehouden. Dat betekent niet dat ze verantwoordelijk zijn voor het ongeluk.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Politiek

VVD blijft verliezen in peiling Synovate

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Ziekenhuisarts

Er komt een nieuw beroep in de geneeskunde: de ziekenhuisarts.

Lees meer

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Noodweer

Lezers maakten prachtige foto's van het noodweer dat woensdagavond plaatsvond in het land.

Bekijk lezersfoto's

Ontruiming

De ontruiming van het tentenkamp in Ter Apel was volgens de rechtbank 'disproportioneel'. Bekijk hier de video.

Bekijk fotoserie (12)