Winkels bij ingestorte toren vrijdag open

Laatste update:  22 oktober 2010 08:48 info Bekijk op de kaart

ROTTERDAM - De winkels bij de ingestorte woontoren in Rotterdam kunnen vrijdagochtend open. Dat heeft de politie gemeld in de nacht van donderdag op vrijdag. De bouwconstructie is weer veilig, zodat de omgeving vrijgegeven kan worden.

ANP

Bekijk alle lezersfoto's van het ongeval op NUfoto

Op de Hennekijnstraat is nu nog één rijbaan afgesloten, omdat er nog opgeruimd wordt. Het streven is ook die vrij te geven voor de winkels opengaan vrijdagochtend.

De woontoren in aanbouw in het centrum van Rotterdam stortte donderdagmiddag in. Zes bouwvakkers raakten daarbij gewond, waarvan vijf ernstig.

Omdat er nog een vloerdeel schuin hing, was de constructie nog niet veilig en moesten tien winkels aan de Lijnbaan hun deuren sluiten.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Politiek

VVD blijft verliezen in peiling Synovate

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Ziekenhuisarts

Er komt een nieuw beroep in de geneeskunde: de ziekenhuisarts.

Lees meer

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Noodweer

Lezers maakten prachtige foto's van het noodweer dat woensdagavond plaatsvond in het land.

Bekijk lezersfoto's

Ontruiming

De ontruiming van het tentenkamp in Ter Apel was volgens de rechtbank 'disproportioneel'. Bekijk hier de video.

Bekijk fotoserie (12)