Zwaar beschonken vrouw rijdt politieauto aan

Laatste update:  5 september 2010 16:38 info Bekijk op de kaart

IJMUIDEN - Een 62-jarige vrouw uit Haarlem is dit weekend in IJmuiden in zwaar beschonken toestand tegen een politieauto aangereden. Dat heeft de politie zondag bekendgemaakt.

Foto:  ANP

Agenten stonden in de nacht van vrijdag op zaterdag stil om af te slaan, toen zij plotseling werden aangereden door een auto waarvan de lichten uit stonden.

De agenten roken direct een sterke alcohollucht toen ze de 62-jarige bestuurster aanspraken.

Rijbewijs

Een ademanalyse wees uit dat de vrouw ruim 2 promille alcohol in haar bloed had. Dat is meer dan viermaal de toegestane hoeveelheid. Het rijbewijs van de Haarlemse werd ingevorderd en ze ontving een proces-verbaal voor rijden onder invloed.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Wetenschap

Stevige vorstperiode maakt winter ‘normaal’

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (101)

Ondernemersblog

'Dat het failliet gaan van een onderneming kan leiden tot de dood van ondernemers had ik niet verwacht.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Suarez-imitatie

Voor aanvang van het duel tussen Aston Villa en Manchester City weigert de clubmascotte van Villa de hand te schudden van zijn collega.

Bekijk de video

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder