Zeven gewonden bij auto-ongelukken

Laatste update:  5 september 2010 13:58 info

AMSTERDAM - Bij een ongeval op de Langeweg in Klundert (Brabant) zijn zaterdagnacht vier mensen gewond geraakt

Foto:  NU.nl/Dennis Venema

Dat schrijft Omroep Brabant zondag.

De auto waarin de vier personen zaten is tegen een boom gereden toen het viertal onderweg was van Klundert naar Moerdijk.

Wat er precies gebeurd is, is vooralsnog onduidelijk. Ook over de verwondingen van de vier personen is nog weinig bekend. Twee van de vier personen zijn naar het ziekenhuis gebracht.

Gelderland

In de buurt van Eefde (Gelderland) zijn zondagochtend vroeg nog eens drie jongeren gewond geraakt bij een ongeval met een gestolen auto, dat meldt de Telegraaf.

De auto was op de Almenseweg uit de bocht gevlogen en bleek zaterdag te zijn gestolen in Aalten. Twee van de vijf inzittende zijn op de vlucht geslagen. De drie anderen zijn naar het ziekenhuis gebracht. Twee van hen hadden botbreuken, de derde had last van rugklachten.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Muziek

Beth Hart en Within Temptation op Zwarte Cross

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Ondernemersblog

'Je mening geven. Real life soms eng, online lijkt alle schroom te zijn verdwenen.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Sabotage Apeldoorn

De politie in Apeldoorn zet totdat de dooi invalt 's avonds en 's nachts mensen in om het ijs in Apeldoorn en omgeving te bewaken en eventuele schaatsers van het ijs te halen.

Lees meer

Geen huldiging

De tent, die had moeten dienen als de huldigingstent van een eventuele Elfstedentocht, op het centrale plein van Leeuwarden wordt op donderdagochtend afgebroken.

Bekijk fotoserie (7)

Flat ontruimd

Ongeveer 60 bewoners van een flat in Schiedam hebben in de nacht van woensdag op donderdag hun woningen moeten verlaten omdat brand was uitgebroken.

Bekijk fotoserie (3)