Bouwvakkers strippen dak verkeerde school

Laatste update:  24 augustus 2010 20:58 info Bekijk op de kaart

HEERLEN - Bouwvakkers hebben tijdens de vakantie in Heerlen het dak gestript van basisschool De Piramide. Het verkeerde dak, want zij hadden het dak van de naastgelegen basisschool De Schacht in de Zuid-Limburgse stad moeten slopen.

Foto:  ANP

 Bekijk video

Conciërge Elkhaldooni Aissa van De Schacht zei dinsdag stomverbaasd te zijn dat de bouwvakkers de verkeerde school onder handen namen.

Tot tweemaal toe heeft hij de dakdekker aangewezen welk dak gesloopt moest worden. ''Onbegrijpelijk'' noemde Aissa de gang van zaken.

Zeil

Scholenkoepel Movare heeft de dakdekker aansprakelijk gesteld. De dakdekker is inmiddels begonnen met het strippen van het dak van De Schacht. Een groot zeil moet voorlopig De Piramide tegen de weergoden beschermen, want wie het herstel gaat betalen, is nog onderwerp van een juridisch steekspel.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Film

BAFTA voor Meryl Streep in rol Thatcher

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl