Man verliest stapel bankbiljetten

Laatste update:  20 augustus 2010 15:12 info Bekijk op de kaart

AMSTERDAM - Een man heeft donderdagochtend een stapel geld verloren op de Oostelijke Handelskade in Amsterdam.

Foto:  Getty Images

De man liep met een plastic tas gevuld met bankbiljetten, toen de tas plotseling openscheurde en de biljetten op straat belandden. Nadat hij een deel van het geld bijeen had geraapt, nam de man de benen.

Voorbijgangers zagen rond 10.00 uur dat de man een deel van zijn geld verloor en waarschuwden de politie.

Agenten pakten later naar aanleiding van het signalement een man op, maar die bleek niets met de zaak te maken te hebben.

Over de hoeveelheid geld en het signalement van de man wil de politie geen mededelingen doen. Een voorbijganger zou hebben gezegd dat de stapel bankbiljetten zeker tien centimeter dik was.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Achterklap

Wekelijks overzicht van de roddelbladen

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Noodweer

Lezers maakten prachtige foto's van het noodweer dat woensdagavond plaatsvond in het land.

Bekijk lezersfoto's

Ontruiming

De ontruiming van het tentenkamp in Ter Apel was volgens de rechtbank 'disproportioneel'. Bekijk hier de video.

Bekijk fotoserie (12)

Goeroes (video)

Goeroe Aryuveda is ZZP'er geworden. 'Best lastig, die combinatie van hard werken en gezinsleven'

Kijk op NUzakelijk.nl