Ongeval met gevaarlijke stoffen in Tilburg

Laatste update:  5 augustus 2010 16:59 info Bekijk op de kaart

TILBURG - Vijf medewerkers van een industriële wasserij aan de Havendijk in Tilburg zijn donderdagmiddag met ademhalingsmoeilijkheden naar een ziekenhuis gebracht, nadat in het pand een giftige stof was vrijgekomen.

Foto:  NU.nl/Roel Smits

Dat kwam doordat per ongeluk een kleine hoeveelheid chloor met zwavelzuur in aanraking was gekomen. Dat meldde de politie.

Twee mensen moesten langs bij de huisarts, 42 andere medewerkers en vier politieagenten zijn voor de zekerheid ter plekke onderzocht door ambulancepersoneel. Het bedrijfsgebouw werd afgesloten en de omgeving afgezet.

Uit metingen van de brandweer is gebleken dat de stof niet buiten het pand is gekomen, aldus de politiewoordvoerder.

De brandweer laat het gas gecontroleerd ontsnappen via het ventilatiesysteem van het pand. Boven de ventilatieuitgang is een watergordijn aangelegd.


Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Cd-recensies

Van Halen - A Different Kind Of Truth

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl